עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל

בדילמה בין עבודה בארץ בשכר נמוך או עבודה בחו"ל עם ים חוויות וטיולים ובעיקר המון כסף, ברור היום ליותר ויותר ישראלים כי עבודה בחו"ל שווה הרבה יותר!

כי מי לא רוצה להרוויח המון כסף בזמן קצר וגם ליהנות על הדרך?  

בבחירת מקום העבודה האידיאלי בחו"ל, צריכים לבוא בחשבון מגוון שיקולים,

אז למה לטוס ולעבוד דווקא איתנו?

 1. עבודה בחנויות בוטיק מפנקות (לא עגלות).
  2. הכשרה מקיפה לפני העבודה ובמהלכה.
 2. הכוונה אינדיבידואלית ליעד המתאים לך ביותר למימוש הפוטנציאל שבך.
 3. שכר חודשי גבוה מאוד!
 4. תנאי עבודה מפנקים מאוד.
 5. הסדרת אישור עבודה עוד מהארץ.
  7. אופציות קידום רבות.
  8. מתחמי מגורים יוקרתיים ומאובזרים בקרבת מקום העבודה.
  9. חיי חברה פעילים, מסיבות חברה, כנסים והמון כיף!

ישראלים רבים מרגישים כי המשכורות בארץ אינן מספיקות להם גם בניצול מכסת שעות של משרה מלאה. בשלב זה, עם חיפוש אלטרנטיבות, ישראלים רבים שוקלים לחפש עבודות בחו"ל המספקות שכר גבוה יותר ובזמן קצר יותר. עם זאת, כאשר אנו בוחרים לעבוד בחו"ל, אנו צריכים להבין לאיזה מדינה אנו רוצים להגיע, מה ההשלכות של כל תחום תעסוקה, ומהם תנאי העבודה.
אז איך לבחור מדינה מתאימה כשמחפשים עבודה בחו"ל?
השיקולים בבחירת המדינה יכולים לנבוע מכמה סיבות ובנושאים שונים:

1. אקלים. חשוב לזכור שעבודה בחו"ל היא יותר מאשר רק עבודה. היא גם כלל החוויות שלנו במדינה בה אנו עובדים, והבית שלנו. בדיוק כמו שבחיפוש דירה בארץ אנו מביאים בחשבון את מזג האוויר בהחלטה על מקום מגורים מתאים, כך גם בחו"ל. אם אתם סובלים באופן קיצוני מחום, מומלץ להתמקד ביעד קריר כמו קנדה ולא לעבוד באזורים כמו דרום אפריקה או סינגפור. וכן להפך.

2. תרבות המדינה. תרבות המדינה משחקת תפקיד בכמה אופנים. ראשית, ישנן תרבויות צרכניות יותר (לדוגמא ארצות הברית) בהן קל יותר למכור מוצרים. שנית, מדובר באקלים החברתי בו תשהו, החברים החדשים אותם תכירו, אנשי השירות איתם תתמודדו במהלך שהותכם, וכו'. ככל שתרבות המדינה תתאם יותר לזו שלכם, תהיה תרבות מה אתם מעוניינים לחיות, או תעניין אתכם יותר, חווית העבודה שלכם תהיה מהנה וחלקה יותר.

3. חברים/משפחה. לחלקנו יש חברים טובים בחו"ל או משפחה קרובה. העבודה בחו"ל יכולה לאפשר לנו להיות קרובים אליהם ולקבל מערך תמיכה חברתי.

4. חוויות טיול ליעד מועדף. מי מאיתנו לא רצה לטוס לחו"ל לטיול של כמה שבועות עד כמה חודשים ולבקר במקומות שונים? לכל אחד מאיתנו חלום שונה על היעד המועדף עליו, ופנטזיה להגיע לשם ולזכות בחוויה של פעם בחיים. אז למה לא לשלב בין השניים? עבודה בחו"ל ביעד בו רצינו לטייל ולבקר יכולה לאפשר לנו להישאר ביעד זה לזמן ארוך יותר, וליהנות מרמת חיים גבוהה תוך כדי עבודה.

5. תנאי מגורים. באופן טבעי ישנן אופציות שונות למגורים בעבודה בחו"ל. אלו שמגיעים באופן פרטי צריכים למצוא לעצמם מקום להשכיר לבד או עם שותפים, ופעמים רבות האלטרנטיבה היא מוטל. לעומת זאת עובדים המגיעים באמצעות חברה מסודרת, יצטרפו לרוב לבית שכור או לקומפלקס מגורים, ובמקרים מסוימים ישנו גם שימוש במוטלים. בחברות עם תנאים טובים ניתן להגיע לקומפלקסים מפוארים הכוללים לעיתים תנאים מיוחדים כמו בריכה משותפת. חשוב לברר מול החברה מהם תנאי המגורים שהם מציעים בכל אזור עבודה.

6. אשרת עבודה/דרכון. כשרוצים לבחור ביעד עבודה בחו"ל, חשוב לשקול את סטטוס אישור העבודה שלך באותה מדינה. ישראלים רבים עובדים ברחבי העולם גם ללא אישור עבודה, אך בכך הם לוקחים סיכון. לכל מדינה תנאים שונים משלה.

במידה ובחרתם לעבוד בחו"ל והקפדתם על הסעיפים הנ"ל, סביר להניח שתמצאו את עצמכם מרוויחים שכר חודשי גבוה משמעותית משהייתם מרוויחים בארץ, מוקפים בחוויות אותן בחרתם, ובחברים חדשים.
טוסטוס עוזרים לישראלים רבים להשיג אישורי עבודה ותנאי עבודה ברמות הגבוהות ביותר, ומייעצים לכל מתעניין בבחירת היעד המתאים ביותר עבורו.

'טוס טוס' מאפשרת לך לטוס לעבוד בחו"ל בראש שקט בכל יעד. אנחנו מלווים אותך בבחירת היעד המושלם עבורך, בהשגת אישורי העבודה המתאימים, בהשתלבות במקום העבודה ובמתן ההכשרה ובמגורים בסטנדרטים סופר גבוהים!

יאללה מתחילים! רוצה לגלות את היעד המושלם עבורך? רוצה לשאול ולהתייעץ?

נשמח לדבר!  072-2216633

 

בחזרה לעמוד הבית – עבודה בחו"ל