עגלות בחול

עבור ישראלים רבים עבודה בעגלות הינה מילה נרדפת לעבודה בחו"ל

מדוע?

א. משום שרבים מהישראלים המחפשים עבודה בחו"ל עושים זאת ללא אישורי עבודה מוסדרים, ועבודה בעגלות בחו"ל היא נישת מכירות המאפשרת לישראלי הממוצע לעבוד בהרבה מדינות בעולם גם ללא אישורי עבודה...

עם זאת יש לציין כי בין החברות הוותיקות בתחום יש חברות שמסדירות גם אישורי עבודה לעובדים, מה שמהווה יתרון נגישות לעבודה בחו"ל עבור ישראלים רבים.

ב. יש הרבה חברות ו"מיני חברות" של ישראלים המחזיקים בין עגלות בודדות לרשת עגלות רחבה, והם מעסיקים בדרך קבע ישראלים עם זיקה למכירות, מכשירים אותם והופכים אותם לאנשי מכירות מן השורה ומספקים תנאי העסקה, לינה וסיוע טיסות. חברות שכאלה מכשירות את העובדים על המוצר אותו הם מוכרים בעגלה שלהם, ולרוב הן יספקו תנאים של "שכר מבוסס מכירות".

 

מה המוצרים הנפוצים בעגלות ?

מוצרי ים המלח:

המוצר הפופולרי ביותר בעגלות הוא ללא ספק מוצרי ים המלח. הישראלי הממוצע כבר יודע חצי מהפיצ' (אסטרטגיית המכירה) של מוצרי ים המלח ויתרונותם, והעובדה שישראלי מוכר מוצר ישראלי מוסיפה לאמינות ולאותנטיות המוצר והמוכר.

למוצרי ים המלח יש ביקוש רב בכל העולם, ועגלות בחו"ל מהוות מקור משמעותי לרכישת מוצרים אלו עבור הצרכן.

ישנם חברות שונות של מוצרי ים המלח ומחירי המוצרים יכולים להשתנות בהתאם:

אם בעבר מוצרי AHAVA ומוצרי PREMIER היו השולטים בשוק, כיום יש עוד עשרות ספקים של מוצרי ים המלח. חלקם אפילו רוכשים את חומרי הגלם מים המלח והמוצר הסופי מיוצר במדינה אחרת.

בסופו של דבר, מוצרי ים המלח בעגלות הם מוצרים בעלי ביקוש גבוה לאורך שנים, וסביר להניח שגם בעתיד הביקוש יישמר ולכן הם פופולאריים כל כך בעגלות בחו"ל.

 

אילו מוצרים נוספים נפוצים בעגלות בחו"ל?

מוצרי קוסמטיקה ואיפור מינרלי

כריות חימום ארומטיות

מחליקי שיער

צעצועים

אביזרים לסלולר

 

עבודה בחנויות יוקרה בחו"ל במקום עבודה בעגלות

האבולוציה של העגלות הביאה שינוי ומעבר מעגלות הפזורות בשטח הקניון, לחנויות יוקרה.

אמנם מדובר באותו מוצר, ולכאורה באותה עבודה, אך עובדים רבים מעידים כי העבודה בחנויות יוקרה בקניונים בחו"ל מעניקה תחושה טובה יותר מעבודה בעגלות - שבד"כ מרגישות נחותות אל מול החנויות הפזורות בקניון מסביב.

אם כך- בעוד סוג המוצרים וסוג העבודה של עגלות בחו"ל דומה לזה של חנויות יוקרה, לחנויות היוקרה יש נוחות ויוקרתיות להציע שאין בעגלות. אנו ממליצים לכם לחפש דווקא עבודה בחנויות בוטיק או חנויות יוקרה על מנת לאפשר לעצמכם עבודה מהנה יותר, נוחה יותר, ובעלת הכנסה גבוהה יותר.

מה טוס טוס מציעים לכם?

  • עבודה בחו"ל במכירות בחנויות יוקרה בוטיק במקום עגלות
  • ליווי ומציאת היעד הנכון ביותר עבורכם
  • הנפקת אישורי עבודה לאזורים רבים בעולם
  • עזרה במציאת טיסות ליעד שלכם
  • הכשרת מכירות ברמה הגבוהה ביותר
  • תנאי מגורים מסודרים קרוב למקום העבודה
  • תנאי קהילת עובדים שמחה וצעירה שאוהבת ומחבקת בכל שלב

לקבלת פרטים נוספים בירורים, אל תהיו עגלה - התקשרו עכשיו לטלפון:  072-2216633
או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם