רע א.

שמי רע, בן 23. הגעתי להולנד לפני שנתיים. לאחר חיפושי עבודה ממושכים בחברות רבות, הגעתי למשרדי 'טוס טוס' והשאר היסטוריה. היו לי חששות רבים, שמעתי דברים לא טובים על חברות אחרות אבל משהו ב- 'טוס טוס' הרגיש לי אחרת ולשמחתי – צדקתי.

הגעתי להולנד המדהימה ומיד הכרתי חברים נפלאים ומנהלים מצוינים שקיבלו אותי בצורה כיפית, דאגו לי והדריכו אותי באופן אישי. הרווחתי משפחה ומנהלים שתומכים באופן מוחלט בהצלחה האישית של כל אחד ואחד. החוויה הזו העניקה לי הזדמנות להתפתח ולחוות חוויות מדהימות שאין בשום מקום אחר.
היום ברור לי שאקח את החוויה הזאת איתי לכל החיים ושבזכותה אצליח בכל דרך שאבחר.

אני מודה ל'טוס טוס' על שהגעתי למקום הנפלא הזה ועל החברים המדהימים שהכרתי ועל כך שהחברה באמת רוצה בהצלחתי. אני רוצה להודות במיוחד למנהלים המדהימים שלי שבנו אותי ואת האימפריה המדהימה של 'טוס טוס' בארופה.

עבודה בחו״ל

יניב מ.

עבודה בחו״ל

שמי יניב, בן 31, עובד במכירות בקנדה במשך שנתיים וחצי.
לעבודה בחברת 'טוס טוס' הגעתי יחד עם אשתי אורטל לאחר שקיבלנו המלצה חמה מבת דודתי שעבדה בקנדה דרך חברת 'טוס טוס'. כבר כשהגענו למשרדי החברה, הרגשנו שהגענו למקום הנכון.
החשש הכי גדול שלי בהתחלה היה השפה. האנגלית שלי הייתה לא משהו בכלל…. עם הזמן גיליתי שאפשר להתגבר על הקושי! הייתי מוקף באנשים מהחברה שעזרו לי להתקדם ולשפר את השפה ובכך זכיתי עוד לפני שהתחלתי לעבוד!
מה שהכי כיף בעבודה בחו”ל זה להכיר אנשים חדשים, תרבויות שונות ולעשות כסף טוב. החוויה לימדה אותי להיות יותר אחראי, מפוקס וחד, בפרט כשזה מגיע למכירות.
אני ממליץ בחום על חברת 'טוס טוס'. החברה דואגת לכל הצרכים שלנו, הן מבחינת דיור נוח וטוב והן מבחינת יחס חם ואנושי. העבודה תאמה לחלוטין את הציפיות שלי, ולמרות שהיו חששות בהתחלה, הם התפוגגו ואני נהנה ממה שאני עושה.

אורטל מ.

אני אורטל, בת 29, עובדת בקנדה בשנתיים וחצי האחרונות.
מה שהכי כיף בעבודה בחו”ל זה האנשים החדשים שהכרתי והכסף שמרוויחים, שלא דומה למה שהייתי מרוויחה אם הייתי נשארת בארץ.
לכל מי שמתלבט לגבי עבודה בחו”ל, אני יכולה להבטיח שעם חברת 'טוס טוס' תרגישו כמו בבית, תמיד יעזרו לכם במה שתצטרכו ותרוויחו הרבה כסף שיעזור לכם להגשים את התכנונים שלכם בעתיד.
היו לי חששות לגבי השפה ולגבי היכולת שלי למכור לאנשים שמגיעים מתרבות כל כך שונה משלי. עם הזמן גיליתי שהשפה היא לא סיבה לדאגה, המנהלים שלי דאגו שאדע את כל האינפורמציה הדרושה לגבי המוצרים והכי חשוב – לימדו אותי שיטות מכירה שעושות את העבודה. בנוסף גיליתי שתושבי קנדה סבלניים ומאוד נחמדים.

העבודה ענתה על כל הציפיות שלי והכסף – הרבה מעבר לציפיות.
אני מודה לכל הצוות פה בקנדה ולחברת 'טוס טוס'! ממליצה בחום לכל מי שרוצה להצליח וליהנות בעבודה בחו"ל!

הדר ע.

אני הדר וב- 3 השנים האחרונות אני עובדת בחברת 'טוס טוס'.
מהרגע הראשון כשהגעתי לפגישה במשרד של 'טוס טוס' בארץ, הבנתי שאני נמצאת במקום הנכון, לפני הכל בגלל שהיה חשוב לי שהעבודה תהיה חוקית ומסודרת, ואת זה קיבלתי ב'טוס טוס'. ארזתי מזוודה וטסתי אל הלא נודע. תוך זמן קצר התחלתי לעבוד, כמובן אחרי הדרכה עם הטובים ביותר!
העבודה דורשת המון משמעת עצמית ובעיקר אמביציה. למדתי מהו מוסר עבודה והגעתי לעצמאות כלכלית בגיל צעיר ולשאיפות גדולות יותר מבעבר.
בעבודה הכרתי אנשים מדהימים שמן הסתם לא הייתי פוגשת בדרך אחרת, ובנוסף, זכיתי במנהל שהוביל אותי להצלחה.
אני יכולה לומר היום אחרי פרק זמן ארוך שזו ההחלטה הטובה ביותר שיכולתי לקבל עבור עצמי. אני מודה לחברת 'טוס טוס' על התקופה המדהימה הזו.

רבקה א.

אני רבקה, בת 22 מאזור השרון. הרעיון לטוס לחו"ל היה בכלל של חברה שלי. אחרי שראיתי כמה טוב לה, החלטתי שאני הולכת על זה גם!
בדקתי הרבה חברות, אבל בחרתי דווקא בטוסטוס כי זו החברה היחידה שנתנה לי בטחון.
הרגשתי שכאן יש אנשים שמבינים עניין, מקצוענים, שיודעים מה הם עושים ושיש מי שידאג לי כשאגיע לחו"ל לבד.

וכך באמת קרה, ועוד הרבה מעבר לזה. טוסטוס היא משפחה אחת גדולה, הכרתי אנשים שהתחילו את דרכם בחו"ל בחברות אחרות והגיעו אלינו אחרי שהחוויה שלהם היתה מאוד לא טובה.

היו לי חששות לגבי מעבר לחו"ל, פחדתי שלא אסתדר ולא יהיה מי שיעזור לי. זה ממש לא קרה. אנחנו חיים כאן כמו קינגים, אדונים לעצמינו, עושים מלא כסף שבארץ לא היינו אפילו חולמים עליו. בטח לא בגילינו.

בקיצור, ההחלטה לטוס לעבוד בחו"ל היתה מעולה, וההחלטה לעשות את זה דרך טוסטוס היתה ההחלטה הכי טובה שעשיתי.

יובל ס.

אני יובל, בן 25 מהוד השרון, נמצא כרגע בטורונטו. הרעיון לטוס לחו"ל הגיע בגלל שפשוט מאוד לא התאימה לי המשכורת שיכולתי להרוויח בארץ. רציתי לנסות משהו שיש לו מוניטין של עשיית כסף. בחרתי בטוסטוס לאחר שעבדתי שנה בארצות הברית בחברה אחרת והחוויה לא הייתה כל כך טובה. לא היו לי יותר מידי חששות מהטיסה, אמרתי לעצמי "מקסימום אם לא ילך לי, אחזור לארץ". זה מצחיק אותי כמה שלא ידעתי איך החיים שלי הולכים להשתנות…

לפני שנה הגעתי לטורונטו ומאז הכל השתנה. קודם כל מבחינת כסף… ואו! בגיל 25 חסכתי מספיק, אני נוהג כאן במרצדס, חי כמו קינג ועושה כאן 'ארגזים' שלא דמיינתי בחיים שאעשה! ביום החופש שלי אני תמיד מבלה עם חברים שהכרתי בטוסטוס, אנשים מדהימים אחד אחת. למה אני ממליץ על חברת טוסטוס? אחרי שנה בטורונטו יש לי מספיק כסף לקנות בית בארץ ולנהוג על מכונית שלא האמנתי שאנהג בה בגיל 25. טוסטוס בעצם שינתה לי את החיים. לכל מי שמחפש שינוי בחיים, אני ממליץ לטוס דרך טוסטוס

גלעד צ.

בן 20 מפתח תקווה, בחצי שנה האחרונה עובד בקנדה.
השתחררתי מהצבא מסיבה רפואית ושלושה שבועות לאחר מכן כבר הייתי על המטוס בדרך לקנדה. שמעתי שעושים המון כסף וזו הייתה מבחינתי אחלה דרך להתחיל חיים חדשים ועצמאיים.
כבר מההתחלה היה לי ברור שהעבודה מתאימה לי, שאני מרגיש בבית ושאני אהיה הכי טוב.
הכי כיף כמובן לקבל משכורות של מנכ"ל הייטק ולבזבז חצי בקניות.

העבודה תאמה את ציפיותיי ואפילו יותר! הבתים מהממים, הכסף מטורף, האנשים מדהימים והתחושה ממש משפחתית.
אני ממליץ על חברת טוסטוס כי שיטת העבודה חדשנית, המנהלים יודעים לדרבן אותך ולמצות את ה- 100% שלך, החברה מאוד מסודרת ומאורגנת.
תמיד שמעתי שכשנוסעים לעבוד בחו"ל מחליפים מעסיקים כל הזמן, אני את הבית שלי מצאתי על הפעם הראשונה!
אין על טוסטוס בעולם!!!

אריאל כ.

קוראים לי אריאל, אני בן 24, כרגע בקדנציה שניה שלי בארה"ב, עובד במצטבר 8 וחצי חודשים. הרעיון של לטוס לעבוד בחול הגיע כי רציתי שינוי בחיי. שינוי שיבגר אותי בצורה קיצונית, שיפקס אותי ויעמיד אותי על המסלול בדרך לחלומי.
אז איך הכל התחיל? במשמרת שלי באבטחה באמצע הלילה ראיתי הצעה מפתה בפייסבוק שדיברה אל הלב שלי וידעתי שזה מה שאני הולך לעשות. למזלי זאת הייתה מודעה של טוסטוס. לי ספציפית לא היו שום חששות, ידעתי שאני מוכן לחוויה שכזאת ובא לנצח אותה ואת עצמי הישן.

אני הכי נהנה בעבודה הזאת משום שהיא מציפה את החסרונות האישיים (וכך עבור כל מי שעובד בזה). זה מאפשר לי לעבוד על החסרונות, להתחזק מנטלית ולהשתפר. העבודה הזו פותחת עולם חדש, את "עולם הבחירה", אתה מחליט איך יראו חייך. אם עברת את זה עם רצון ונחישות, רכשת כלים מזהב לחיים, איתם אתה תנתב את חייך לאן שרק תרצה.

לא רק שהעבודה תאמה את ציפיותיי, רכשתי ממנה כלים לחיים יותר טובים ומאושרים מבחינה כלכלית, משפחתית, זוגית, חברית, עצמית ומכל הבחינות. עכשיו אני שולט בחיי ולא הם שולטים בי.
בימי החופש שלי אני אוהב להסתובב ברחבי העיר ולהכיר את התרבות האמריקאית, במיוחד דרך האוכל.

אני חושב שהיתרון הכי גדול של טוסטוס זה שהיא חברה רצינית ואיכותית. כשאתה משדר קלאסה כמו של טוסטוס אתה גם עושה אחלה כסף.

אור ל.

עבודה בחו״ל

היי שמי אור, בן 29 מחיפה, נמצא בחברה קצת יותר משנתיים.
אני עובד כרגע בסינגפור, מקום מדהים!

אז איך הכול התחיל?
עבדתי בארץ בסוכנות רכב והחלטתי שאני צריך לעשות שינוי כי הבנתי שאני לא ממצה את עצמי ושזאת לא המשכורת שאני באמת רוצה להרוויח. הבנתי שאני צריך משהו מאתגר ‏והתחלתי לחפש עבודה אחרת, כך הגעתי לטוסטוס.
נסעתי לראיון עבודה במשרדי החברה, המליצו לי על סינגפור והלכתי על זה! אחרי שנתיים אני יכול להגיד שזה אחד הצעדים הטובים שעשיתי בחיי, למדתי המון, הכרתי אנשים מדהימים והכי חשוב אני עושה המון כסף.

היום אני מנהל חנות באחד הקניונים היפים בעולם. החיים פה ברמה גבוהה מאוד, אני גר בדירה חדשה עם בריכה ומכון כושר. ‏יש אחלה חבר׳ה ‏ואנחנו מבלים המון יחד.

לגבי טוסטוס, אני יכול להגיד לכם אישית שבאמת החברה הזאת נתנה לי את כל הכלים שצריך כדי להצליח. יש לאן להתקדם ואני ממליץ לכל מי שרוצה לעשות שינוי, לראות עולם והכי חשוב להרוויח המון כסף – טוסטוס זה המקום .

מגשימים חלומות

עבודה בחו״ל

"העבודה הזו מאפשרת לך לבחור יום יום איך חייך יראו!"

מרוויחים כסף

"אחרי שנה עם טוס טוס יש לי מספיק כסף כדי לקנות בית. טוס טוס שינתה לי את החיים".